Industriada 2013

 

I już po Industriadzie. W tym dniu do państwa dyspozycji byliśmy od godziny 10.00 do 18.00. W tym czasie w pełnym zwiedzaniu z wypiekiem bułeczek uczestniczyło ok. 400 osób. Byli też tacy, którzy wzięli udział tylko w przygotowanych konkursach lub przyjechali oglądnąć i pograć na starych komputerach. Ekspozycji tych komputerów oraz współorganizacji imprezy podjęli się koledzy z Muzeum Historii Komputerów i Informatyki z Katowic-Szopienic, którym serdecznie dziękujemy. Podczas tego dnia na dzieci i nie tylko czekały konkursy m. in.  zbieranie grzybków Mario na czas, odgadywanie ukrytego hasła, minigolf, rozbieranie i składanie komputera oraz inne. Ponieważ pogoda dopisała można było skorzystać z placu zabaw i wypocząć na ławeczkach. Na wszystkich gości czekał poczęstunek, a czas umilił występ Zespołu "Mały Śląsk" z Radzionkowa. Wszystkim gościom dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy w przyszłym roku.

Zdjęcia z imprezy możecie Państwo zobaczyć w naszej galerii
http://www.muzeum-chleba.pl/pl/galeria/wydarzenia-w-obiekcie.html

« powrót na stronę główną

Wydarzenia »

Nowe zasady odnośnie COVID-19

08-05-2020

W związku z wprowadzeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, kierując się ustawowym obowiązkiem zabezpieczenia oraz konserwacji zbiorów, a także dla zapewnienia maksymalnej ochrony przed zarażeniem, na czas trwania epidemii, Muzeum wprowadza szczeg...

zobacz wiecej »

INDUSTRIADA 2020

07-05-2020

 INDUSTRIADA 2020 
 26 września 

Zapraszamy na święto Szlaku Zabytków Techniki!

...

zobacz wiecej »
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »